Pirmojo ir antrojo kvietimo projektai pradeda įgyvendinti pasirašytas sutartis

Rokiškio miesto VVG įgyvendina Rokiškio miesto vietos plėtros strategiją 2014-2020 m.

2019 metais lapkričio mėnesį buvo patvirtintas I kvietimas teikti projektinius pasiūlymus. I kvietimo metu į Vietos plėtros projektų sąrašą įtraukti 4 projektiniai pasiūlymai, iš jų 3, kuriuos parengė sporto klubas „Tornado“, Rokiškio krašto muziejus, VŠĮ „ Rokiškio rajono ligoninė“, jau pradėjo įgyvendinti pasirašytas sutartis. I kvietimo preliminari paramos suma yra apie 126 tūkst. eur., o bendra projektų vertė apie 158 tūkst. eurų.

II kvietimas prasidėjo 2020 m. vasario mėn., šiuo kvietimu į vietos plėtros projektų sąrašą įtraukti 7 projektiniai pasiūlymai, kurių paraiškos jau patvirtintos Europos socialinio fondo agentūroje. Preliminari paramos suma apie 179 tūkst. eurų, bendra projektų vertė apie 218 tūkst. eurų.

III Kvietimo teikti vietos plėtros projektinius pasiūlymus metu surinkti 9 vietos plėtros projektiniai pasiūlymai pagal skirtingus Vietos plėtros strategijos įgyvendinimo veiksmus. Preliminari projektų tinkamų finansuoti išlaidų suma yra apie 513 tūkst. Eur.  Projektiniai pasiūlymai įvertinti ir 2020 m. rugpjūčio mėn. 13 d. Visuotinio narių susirinkimo Nr. 9 sprendimu įtraukti į Vietos plėtros projektų sąrašą.

Šiuo metu viena I kvietimo paraiška ir devynios III kvietimo paraiškos pateiktos Europos socialinio fondo agentūrai yra vertinamos, sprendimus dėl šių projektų finansavimo priims LR Vidaus reikalų ministerija.

Projektai finansuojami Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis, privačiomis lėšomis bei prie Socialinės gerovės kūrimo ir plėtojimo projektų lėšomis prisideda Rokiškio rajono savivaldybė.

I – III Kvietimų bendra projektų vertė yra apie 890 tūkst. eurų.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“).