Susitikimas – diskusija

Rokiškio miesto vietos veiklos grupė kviečia balandžio 5 d. 15 val. į susitikimą diskusiją Stoties g. 23, 2 a. salėje, dėl Rokiškio miesto plėtros strategijos 2023-2027 m. rengimo. Susitikimas su jaunimo atstovais,  su jaunimu dirbančiomis NVO, su jaunimu dirbančiais specialistais.
 
Klausimai diskusijai: Kokia galėtų būti  Rokiškio miesto plėtros strategijos 2023-2027 m. vizija, kokios problemos aktualiausios, kokios galimybės didžiausios Rokiškio mieste, kuo didžiuojatės Rokiškio mieste, kokie pokyčiai reikalingi, kaip to sieksime? ir pan.
 
Bus suteikta galimybė dalyvauti nuotoliniu būdu. Dėl dalyvavimo kviečiame registruotis el.paštu rokiskio.m.vvg@gmail.com arba telefonu +37060046182
Rokiškio miesto vietos veiklos grupė kviečia balandžio 5 d. 17 val. į susitikimą diskusiją Stoties g. 23, 2 a. salėje, dėl Rokiškio miesto plėtros strategijos 2023-2027 m. rengimo.

Diskutuosime apie socialiai remtiniems, neįgaliesiems,  migrantams/kitataučiams naujas socialines galimybes ir gyventojų ekonominio aktyvumo didinimo, jaunimo, verslo, socialinio verslo galimas iniciatyvas Rokiškio mieste.  

Pristatysime miestų vietos plėtros 2023 – 2027 m. naujas perspektyvas per BIVP (Bendruomenių inicijuota vietos plėtra)  iniciatyvas, su jumis konsultuosimės į kokias problemines ar inovatyvias idėjas būtina investuoti miesto strategijos lėšas bei koks yra lėšų poreikis šių iniciatyvų įgyvendinimui.

Jei bus norinčių dalyvauti nuotoliniu, prašau informuokite, atsiųsime nuorodą.
 
 
Labai prašau atsakyti dėl dalyvavimo el.paštu rokiskio.m.vvg@gmail.com arba telefonu +37060046182

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“).