Rokiškio rajono automobilių ir motociklų sporto klubas „Viesulas“ projektas „Žibinto šviesa!” socialinėje laisvalaikio erdvėje Rokiškio mieste”

2020 m. lapkričio mėn. 20 d. Rokiškio rajono automobilių ir motociklų sporto klubas „Viesulas“ pradėjo įgyvendinti projektą „„Žibinto šviesa!” socialinėje laisvalaikio erdvėje Rokiškio mieste” Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0442. Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis pagal Rokiškio miesto vietos veiklos grupės miesto strategiją. Projekte numatomos aktyvaus užimtumo veiklos, šešios 5 dienų stovyklos su dviračiais, paskaitos, kaip saugiai naudoti dviračius, žygiai ir varžytuvės, užsiėmimai su dviračiais vaikams ir jaunimui. Stovyklose vyks intelektinės užduotys, aktyvi fizinė veikla, pažintinė veikla, žygiai, žaidimai ir mankštos pratimai, stiprinantys fiziniai pratimai. Veiklose dalyvaus 20 asmenų, ne mažiau kaip 50 proc. patiriantys socialinę atskirtį asmenys. Stovyklų vieta dviračių trasoje, Uljanavos kaime, Rokiškio r. Suformuoti fizinio aktyvumo įgūdžiai ir praktinės žinios suteiks įgūdžius aktyviai leisti laisvalaikį ir leis atsispirti socialinei įtakai ir rūpintis sveikatos stiprinimu.

Projekto dalyviai bus motyvuojami aktyviai kryptingai ir turiningai veiklai. Išugdyti projekto dalyvių bendravimo įgūdžiai suteiks socialinį atsparumą žalingiems įpročiams ir formuos socialinį jaunimo atsparumą ir savarankiškumą. Projekto dalyvius į veiklas pakviesime nuo kitų metų pavasario.

Rokiškio miesto vietos veiklos grupė

Fotografija Ryan Clark – Unsplash

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“).