Rokiškio miesto vietos veiklos grupėje – idėjų pristatymai. Laukiami visi!

 

zuikis

Rokiškio miesto vietos veiklos grupė ne tik nuolat pildosi naujais nariais, joje pateikiamos bei aptariamos idėjos, skirtos miestui. Lapkričio pirmąją savaitę vykusio susirinkimo metu pristatytos net keturios vizijos, kurios galėtų būti įgyvendintos Rokiškyje. Lina Valotkienė pateikė viziją, kaip atgaivinti Velniakalnio rekreacinę zoną, kurioje prieš 16 metų buvo pasodinta 500 ąžuolų giraitė, skirta Rokiškio miesto 500 metų jubiliejui. Pranešėja išsakė pasiūlymą – šioje vietoje galėtų įsikurti „Kiškių parkas“, kurio atidarymas vyktų 2019 metais, kuomet Rokiškis bus Lietuvos kultūros sostinė bei minės 520 metų jubiliejų. Toks parkas būtų siejamas su legenda apie Rokiškio įkūrimą, mat joje pasakojama, jog medžiotojas Rokas buvo apstulbintas laimikio – stambių kiškių, tad toje vietoje sumanė įkurti gyvenvietę, kuri vėliau ir išaugo į miestą. O jam suteiktas pavadinimas sudarytas iš medžiotojo vardo ir jo sumedžioto gyvūno pavadinimo – Rokiškis.

Savo parengtė pranešimą pristačiusi Regina Adamonienė siūlė temas diskusijoms – nuo strategijos rengimo etapų iki Rokiškio miesto įvaizdžio. Tarp pasiūlymų – vieningo Rokiškio miesto reklamos dizaino, verslo ar kitų paslaugų reklamai sukūrimas; miesto zonos Velniakalnyje išplėtimas; ramybės zonų mieste suformavimas ir kt. Raimondas Simanavičius parengė pasiūlymus bei planus, kaip galėtų atrodyti rekonstruotas Rokiškio turgelis bei akcentavo viešojo WC būtinybę mieste, tuo sukeldamas diskusijas, kur jis galėtų stovėti. Bene neįprasčiausias buvo Lino Juozėno pristatymas. Jis siūlė Rokiškyje įkurti Kristalų terapijos centrą, kuris sulauktų lankytojų iš visos Europos.

Turite idėjų, kas būtų naudinga Rokiškiui bei rokiškėnams? Junkitės prie miesto vietos veiklos grupės – čia savo vizijas gali išsakyti kiekvienas.

 

Rokiškio Sirena

 

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“).