Rokiškio miesto plėtros strategija – laukimas prie starto linijos

Rokiškio miesto vietos veiklos grupės (VVG) atstovai 2017 m. kovo 27 d. dalyvavo konsultacijoje, kuri vyko vidaus reikalų ministerijoje (VRM). Į susitikimą buvo deleguoti: valdybos pirmininkas Audrius Dagys, valdybos nariai – Andrius Burnickas, Joana Jazdauskaitė bei Rokiškio miesto VVG administratorė Nataša Aleksiejeva. Susitikime taip pat dalyvavo seimo narys Raimundas Martinėlis.

Dar 2016 m. vasario 15 d. miesto vietos veiklos grupė pateikė vidaus reikalų ministerijai parengtą Rokiškio miesto vietos plėtros strategiją, kurią paruošė asociacijos nariai. Pagrindinis strategijos tiklsas yra vykdyti Rokiškio miesto plėtrą, kurti darbo vietas, mažinti socialinę atskirtį, didinti socialiai pažeidžiamų visuomenės grupių užimtumą ir kt. Galutinė plėtros strategijai skiriama suma yra 682 tūkst. 534 eurai. Paraiška surinkusi 77 balus iš 100 galimų vis dėlto finansavimo nesulaukė ir pateko į rezervinį miestų plėtros strategijų sąrašą. Dėl šios priežasties Rokiškio miesto VVG valdyba kreipėsi į VRM regioninės politikos strateginio bendradarbiavimo skyriaus specialistus norėdami sužinoti, ko gali tikėtis miestų VVG, kurių strategijos pateko į rezervinį sąrašą. Rezerviniame sąraše iš viso laukia 24 miestų VVG strategijų projektai.

VRM specialistų teigimu, šiuo metu yra formuojamas biudžetas finansuoti  rezervines paraiškas. Kol kas reikalinga suma dar nesurinkta, tad iki starto miestų vietos veiklos grupėms dar teks palaukti. VRM siekia ir viliasi, kad visos strategijos, kurios atitinka strategijų rengimo ir įgyvendinimo reikalavimus, gautų reikalingą finansavimą galbūt jau šių metų antrajame pusmetyje.

 

Apie mus rašo:

http://www.rokiskiosirena.lt/naujiena/aktualijos/jaudulys-prie-starto-linijos-rokikio-miesto-strategijos-belaukiant

Rokiškio miesto vietos plėtros strategijai teks palaukti

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“).