Pasirašyta Rokiškio miesto VVG steigimo sutartis

Neskubėdami, bet ir tuščiai nelūkuriuodami, rokiškėnai kuria savo miesto Vietos veiklos grupę: liepos 23 d. trys partneriai – miesto bendruomenių, Rokiškio verslo klubo ir rajono Savivaldybės –  atstovai pasirašė Rokiškio miesto VVG steigimo sutartį, patvirtino įstatus, išsirinko Vietos veiklos grupės ir jos valdybos vadovus.

Iniciatyvos kurti miesto VVG ėmėsi Rokiškio rajono tarybos narys, Velykalnio bendruomenės vadovas Stasys Mekšėnas, visai Lietuvai žinomas paplūdimio tinklinio iniciatorius, prie Velniakalnio tvenkinio įrengęs septynias tinklinio aikšteles, suorganizavęs poilsiavietės tualeto ir dušų statybą, Velniakalnį sukūręs patrauklų šalies ir tarptautiniams paplūdimio tinklinio turnyrams. Jis būrė į VVG žmones, lankė Vidaus reiklų ministerijos organizuojamus kursus ir šiandien prisipažįsta:

– Rodos, nieko, o va, net nemiga įsimetė.

Dar vienas didelis S.Mekšėno indėlis – į miesto VVG veiklą jis įtraukė Verslo klubą, jau tapusį stipria opozicija miesto valdžiai. Praskolinta Savivaldybė supranta: be verslo pagalbos ji dar labiau menks, didieji miesto politikai vis žemiau nukabina nosis, o meras savąja net šniurškčioja: „Valdžia – sau, o verslas – sau.“ Rokiškėniška savivalda, ignoruojanti verslą, ir paskatino rokiškėnus burtis į verslo klubą…
– Džiaugiamės, kad buvo patenkintas mūsų noras savo gretose matyti Rokiškio rajono seniūną Arūną Krasauską, Architektūros ir paveldosaugos skyriaus vedėjo pavaduotoją Raimondą Simanavičių. Veikli ir Rokiškio kultūros centro renginių vaikams ir jaunimui organizatorė Birutė Bagdonienė. O mūsų veikloje dalyvaujantis Verslo klubas; jo prezidentas, UAB „Ivabaltė“ generalinis direktorius Irmantas Tarvydis, verslininkai Andrius Burnickas ir Rita Šeškienė savo patirtimi įsijungs rengiant Rokiškio miesto VVG strategiją, vykdant įvairius projektus, – temainfo.lt sakė S.Mekšėnas, balsų dauguma išrinktas ir Rokiškio miesto VVG pirmininku. Valdybai vadovaus verslininkas I.Tarvydis.

Nevyriausybiniam sektoriui valdyboje būtinai turi atstovauti asmuo iki 29 metų. Vienbalsiai buvo patvirtinta Rokiškio jaunimo centro deleguota Jonana Jazdauskaitė, aktyvi savanorė, parengusi ir kuravusi ne vieną tarptautinį jaunimo projektą.
Nevyriausybininkams atstovaus treneris Genadijus Jasinevičius ir aktyvi bendruomenės narė Daiva Vilkickienė.
Rokiškio miesto VVG žada tapti atvira visuomenei ir spaudai.

 

temainfo.lt informacija

Ritos Briedienės nuotraukos

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“).