Jaunimui Rokiškyje yra ką veikti!

Nepaisant dažnai girdimų skambių frazių apie tai, kad Rokiškyje jauniems žmonėms nėra ką veikti, šiuos stereotipus griauna veiklūs jaunuoliai, įsitikinę, jog turiningo bei naudingo laisvalaikio praleidimo būdų yra į valias, tereikia nesėdėti sudėjus rankų. Puikus to pavyzdys – rokiškietės Austėja Šutaitė ir Neda Letukytė.

Ką tik brandos egzaminus išlaikiusios visuomenininkės nusprendė prisijungti prie neseniai veiklą pradėjusios „Rokiškio radijo“ komandos. „Tai ne tik galimybė prisidėti prie idėjinio Rokiškio krašto projekto, tačiau kartu tai ir puikus būdas realizuoti save bei įgyti naujų įgūdžių ir žinių“, – sakė Austėja. Merginos nedvejodamos teigia, kad savanorystė radijuje yra ne tik įdomus laisvalaikio praleidimo būdas, bet ir naudinga patirtis, mat merginos ateityje planuoja užsiimti panašia veikla : Austėja žada studijuoti žurnalistiką, o Neda svajoja apie kūrybos komunikacijos studijas.

Pirmieji abiturienčių darbo vaisiai jau „Rokiškio radijas“ eteryje: merginos su nekantrumu klausytojams pristato pirmąją rubriką „Iš visur apie viską“. Šiuo metu Austėja ir Neda renka medžiagą, įgarsina sukauptą informaciją ir stengiasi, kad rokiškėnai išgirstų kuo įdomesnių faktų iš istorijos, žymių žmonių biografijų, gyvūnijos ir augalijos pasaulio bei daugelio kitų sričių. „Radijas jauniems žmonėms gali suteikti patirties žurnalistikos, darbo su garso koregavimo bei montažo programomis srityse. Čia galima ne tik generuoti įvairiausias idėjas, jas įgyvendinti, bet ir lavinti jau turimus komunikacijos įgūdžius, surasti bendraminčių bei pabendrauti su įdomiais žmonėmis“, – radijo privalumus vardijo Neda. Taigi veikliam jaunimui Rokiškyje įdomių užsiėmimų netrūksta, svarbiausia būti atviram naujiems iššūkiams ir drąsiai žengti pirmyn!

Rokiškio krašto radijo klausytis galima internetu: https://www.rokiskis.eu/rokiskio-radijas

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“).