Išgirskite ir pamatykite gražiausią KALĖDŲ LEGENDĄ!

2015-ųjų gruodį Senelis Kalėda lankėsi Rokiškyje. Jis, nugirdęs pačius pačiausius ir kalėdiškiausius vaikų norus, nutarė – Rokiškio krašto muziejuje įkurs savo rezidenciją!

Jis – kaip ir dera tikram Kalėdai – pažadėjo: visus svečius savo rezidencijoje sutiks 2016-ųjų lapkričio 26-ąją. Ir štai nykštukai jau pakuoja dovanas, kepėjos kepa meduolius, elniai blizgina kanopas…

Ar norite tai pamatyti? Norite su šeima aplankyti Kalėdų Senelį? Puiku! Kviečiame į Senelio Kalėdos rezidenciją Rokiškio dvaro rūmuose. Beje, čia įkurta įvairių edukacijų ne tik vaikams, bet ir visai šeimai.

lapkricio-26

Jūsų lauks ne tik šventiškai ir jaukiai išpuošta KALĖDŲ REZIDENCIJA, bet ir Senelio Kalėdos mažieji pagalbininkai – nykštukai. Čia tiek daug Kalėdų stebuklo paslapties ir taip viskas šventiška!

Įkurtuvės ir KALĖDŲ REZIDENCIJOS atidarymo renginys vyks lapkričio 26 d. 17 val. Išgirsite Senelio Kalėdos atsikraustymo į Rokiškio dvarą istoriją, pasigėrėsite Kalėdinės eglutės įžiebimo ceremonija. Išgirsta ir pamatyta istorija išliks širdyje ir mintyse. Neliks abejingų. Jau nuo šiandien prasideda laukimas.

Idėjos autorius ir organizatorius ROKIŠKIO VERSLO KLUBAS

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“).