Asociacijos Ekologų klubas „Medeina“ projektas „Jaunimo verslumo skatinimo iniciatyvos Rokiškio mieste“

Projekto vykdytojas – asociacija Ekologų klubas „Medeina“ įgyvendina projektą „Jaunimo verslumo skatinimo iniciatyvos Rokiškio mieste”, projekto Nr. 08.6.1-ESFAT-927-01-0356 finansuojamą iš Europos socialinio fondo lėšų.

Projekto įgyvendinimo laikotarpiu planuojama vykdyti neformalių mokymų ciklą susidedantį iš 3 neformalaus mokymo dalių:

I DALIS: Verslumo skatinimo veiklos: 1. Mokymai „Savęs pažinimo ir vertinimo svarba karjerai“; Mokymai „Verslui reikalingi ir reikšmingi asmenybės komponentai“.

II DALIS: Konsultacijų ir susitikimų ciklas su įvairių verslo sričių atstovais ir verslo konsultantais, 6 d. po 2 val.

III DALIS: Verslumo ir inovacijų stovykla 20 asm. projekto dalyviams. Verslumo ir inovacijų stovykla – tai 6 d. intensyvių veiklų stovykla, per kurią projekto dalyviai kurs verslo idėjas, spręs įvairias problemas, mokysis bendradarbiauti ir dirbti komandoje bei susitiks su žmonėmis iš verslo pasaulio. Ši stovykla ne tik supažindins su verslo kūrimo pagrindais, bet ir sustiprins tikėjimą savimi bei savo jėgomis. Verslumo ir inovacijų stovykla skatins projekto dalyvius mąstyti kūrybiškai ir inovatyviai, tobulins socialinius įgūdžius, skatins dirbti komandoje, siekiant išspręsti tikras problemas, lavins vaizduotę ir įkvėps drąsiai siekti užsibrėžtų tikslų.

Rokiškio miesto vietos veiklos grupė

Fotografija: Austin DistelUnsplash

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“).