AB „Rokiškio komunalininkas“ projektas „Skalbyklos socialinių paslaugų plėtra ir socialinių gebėjimų didinimas Rokiškio mieste“

Projekto vykdytojas AB „Rokiškio komunalininkas“ ir projekto partneris „Rokiškio kaimiškosios seniūnijos Bajorų kaimo bendruomenė“ įgyvendina projektą „Skalbyklos socialinių paslaugų plėtra ir socialinių gebėjimų didinimas Rokiškio mieste“, projekto Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0440, finansuojamą Europos socialinio fondo lėšomis. Projektas parengtas pagal Rokiškio miesto vietos veiklos grupės miesto strategiją.


Projekte numatomos įgyvendinti veiklos:
1. Reikalingos įrangos ir priemonių įsigijimo ir montavimo darbai, skalbyklos ir džiovyklos, lyginimo volo įsigijimas paslaugų teikimui.
2. Skalbinių priežiūros paslauga. Skalbinių atvežimas ir išvežimas;
3. Socialinių gebėjimų didinimas skalbinių skalbimo, džiovinimo ir lyginimo veikloje.
Projekto įgyvendinimo vieta – projekto vykdytojo patalpose Nepriklausomybės a. 19A, Rokiškis.
Projekto tikslinė grupė – socialinę atskirtį patiriantys asmenys, neįgalieji ir senyvo amžiaus asmenys Rokiškio mieste. Projekto veiklose dalyvaus 70 unikalių asmenų, neturinčių galimybės skalbtis rūbus, patalynę, kitus skalbinius, juos išsidžiovinti ir išsilyginti, kuriems paslaugos bus teikiamos pagal poreikį (nuo vieno iki keleto kartų) ir įgyjantys gebėjimus rūpintis savo skalbiniais. Projekte paslaugas teiks 1 asm. projekto koordinatorius, 1 asm. vairuotojas ir 2 asm. savanoriai. Šiuo būdu bus skatinama savanorystė ir mažinamas vyresnio amžiaus asmenų socialinis neįgalumas dėl ribotos veiklos galimybių. Įgyvendinant projektą įrengtos 3 vnt. skalbimo bei rūbų džiovinimo vietos ir vieta skalbiniams išsilyginti. Esant poreikiui teikiama atvežimo ir parvežimo (transporto) paslauga. Klientui turint judėjimo sunkumų nešvarūs skalbiniai surenkami, atvežami išskalbti, išdžiovinti pristatomi klientui.


Kviečiame naudotis sukurtomis socialinėmis paslaugomis Rokiškio miesto gyventojus, kurie yra socialiai remtini ir gauna socialines pašalpas.

Rokiškio miesto vietos veiklos grupė
Fotografija: Bruno NascimentoUnsplash

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“).