5 dienų stovykla, automobilių ir motociklų trasoje, Uljanavos k., sukurtoje laisvalaikio ir užimtumo erdvėje

Rokiškio rajono automobilių ir motociklų sporto klubas „Viesulas“ įgyvendindamas projektą „Aktyvaus užimtumo erdvės sukūrimas ir pritaikymas vaikams ir jaunimui Rokiškio mieste”, Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0348, 2021 m. balandžio 5-9 d. pakvietė Rokiškio miesto 10 vaikų ir jaunuolių nuo 10-17 metų amžiaus, dalyvauti pavasario 5 dienų stovykloje, automobilių ir motociklų trasoje, Uljanavos k., sukurtoje laisvalaikio ir užimtumo erdvėje. Klubo prezidentas Romas Kišūnas ir projekto savanoriai pakvietė dalyvius šaudyti iš lanko su strėlėmis, išmėginti šaudymą tire, varžytis šaudyme iš strėlyčių į taikinį.

Kiekvieną rytą dalyviai mankštindavosi, dalyvaudavo estafečių rungtyse, kurias pravedė treneris Mantas Januševičius ir jo asistentas Arnas Vidginis. Po aktyvios fizinės veiklos vyko „Kinometras“ veikla, kurios metu dalyviai žiūrėdavo filmus apie motociklų sporte pasiektus laimėjimus, gyvenimo pamokas, geruosius jaunuolių pavyzdžius. Smagiai buvo leidžiamas laisvalaikis gamtoje, aplankytos „lapių uolos“, išbraidyti krašto miškai, dalyvauta pažintiniuose žygiuose, aplankyta sodyba „Miško vila“.

Sukurtoje laisvalaikio ir užimtumo erdvėje dalyviai aktyviai ir prasmingai leido laisvalaikį, susipažinta su sveiko gyvenimo būdu, sportiniu ir kultūriniu ugdymu, nes tokiu būdu buvo siekiama mažinti socialinę atskirtį ir įtraukti jaunuolius į aktyvią veiklą.

Pabaigoje dalyviai pasidalino atsiliepimais ir mintimis apie stovykloje patirtus įspūdžius, joje vykdomas veiklas, pageidavimus kitoms stovykloms. Daugumą dalyvių sužavėjo trenerio Romo vykdomas pasivėžinimas su kartingais trasoje, kurioje dalyviai entuziastingai suko ratus.

Dalyviai buvo apdovanoti padėkomis už dalyvavimą stovykloje, atminimo dovanėlėmis, saldžiomis dovanomis, o turnyrų laimėtojai gavo atminimo medalius.

Klubo „Viesulas“ prezidentas Romas Kišūnas šią vasarą dar planuoja pakviesti Rokiškio miesto vaikus ir jaunuolius į daugiau nei 10 dienos stovyklų, kuriuose dalyviai galės varžytis dviračiais, kartingais, šaudyti iš lanko, šaudyti tire, dalyvauti strėlyčių mėtymo į taikinį turnyre ir fizinio aktyvumo ir pažintinėse veiklose. Projektas yra finansuojamas pagal Rokiškio miesto vietos veiklos grupės įgyvendinamą strategiją, kuri finansuojama Europos socialinio fondo lėšomis.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“).