Žinių bei naujienų – į konsultacinį seminarą

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Gruodžio 7 d., pirmadienį, Rokiškio miesto vietos veiklos grupės (VVG) atstovai lankėsi Anykščiuose. Čia vyko Vidaus reikalų ministerijos organizuotas konsultacinis seminaras miestų VVG „Bendruomenės inicijuotos vietos plėtros strategijos: rengimas, atranka ir įgyvendinimas“. Prieš seminarą visi Rokiškio miesto VVG nariai buvo prašomi užduoti jiems rūpimus klausimus, į kuriuos atsakymus norėtų sužinoti iš VRM atstovų.

Seminare dalyvavo trys pranešėjai: Gediminas Česonis (VRM Regioninės politikos departamento Regioninės politikos strateginio koordinavimo skyriaus vedėjas), Eglės Šarkauskaitė (VRM Regioninės politikos departamento Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos skyriaus vedėja), Kristina Sabaliauskienė (VRM Regioninės politikos departamento Regioninės politikos strateginio koordinavimo skyriaus vyriausioji specialistė). Pristatytos net dvi temos: „Vietos plėtros strategijų atranka ir įgyvendinimas. Rengiamų teisės aktų pakeitimų pristatymas“  ir „Vietos plėtros strategijų administravimas ir projektų, kurie bus finansuojami pagal priemonę „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“, veiklų ir išlaidų tinkamumas. Rengiamų teisės aktų pristatymas“. Po pranešimų – iš anksto atsiųstų klausimų ir pastabų pristatymas, taip pat atsakymai į dalyvių pateiktus klausimus.

Dalyvavimas konsultaciniame seminare – ne tik proga susipažinti su būsimais teisės aktų pakeitimais, tai ir galimybė užduoti konkrečius, Rokiškio miesto VVG nariams ir ne tik kylančius klausimus. Juk kiekvienas projektas – unikalus, tad kartais susiduriama su situacijomis, kurios tampa neaišku kaip pildyti paraišką. Kaip minėjo pranešėjai – teisės aktų rengėjai taip pat negali visko numatyti, tad seminaro dalyvių klausimai bei pasiūlymai vertingi ir jiems. Juk kuo unikalesnis, vertingesnis  projektas, tuo didesnė tikimybė laimėti konkursą ir sulaukti finansavimo.

Besidomintiems dar kartą primename – projektus gali rašyti ir nepriklausančios Rokiškio miesto VVG organizacijos, įmonės, bendruomenės ir kt.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“).