Rokiškio miesto VVG konsultacijoje …

Rokiškio miesto vietos veiklos grupės konsultacijoje – nuo teisinio savanorystės reglamentavimo iki gyventojų apklausos analizės

Gruodžio 17 d. Rokiškio miesto vietos veiklos grupė organizavo konsultaciją, į kurią kvietė visus besidominčius asociacijos veikla bei besirengiančius teikti projektus. Konsultacijos metu pristatyti Miesto plėtros strategijos vertinimo kriterijai bei informacija, kokį maksimalų balų kiekį galima surinkti, į ką atsižvelgti teikiant projektus, miesto stiprybių bei silpnybių analizė ir prioritetai, kuriems skiriamas didžiausias dėmesys  kvietime teikti Miestų plėtros strategijas.

Rengiant strategiją, bendraujant su būsimų projektų autoriais, ne vienam iškilo klausimas, kaip apibrėžiama savanorytė, kokie reikalavimai taikomi norint pritraukti bei išlaikyti savanorius ar pačiam neatlygintinai darbuotis. Tad penkerius metus savanoriaujanti Joana Jazdauskaitė pristatė pranešimą, kuriame susirinkę buvo supažindinti su teisiniu savanorystės reglamentavimu. Tikimės, jog tai padės visiems, kurie į savo veiklą nori pritraukti jaunus nesimokančius bei nedirbančius žmones.

Konsultacijos metu pateikta dalies gyventojų užpildytų anketų analizė, kuri taip pat pagelbės rengiant Rokiškio miesto plėtros strategiją. Išanalizavus duomenis, atsiranda galimybė įvertinti, kokių socialinių paslaugų gyventojams trūksta labiausiai, kokios jų viltys bei pasiūlymai Rokiškio miesto labui. Tai – neįkainojama pagalba projektus rengiantiems ar svarstantiems, kokių paslaugų trūksta miestelėnams.

Susirinkusiems taip pat pristatytas naujas Rokiškio miesto vietos veiklos grupės valdybos narys – verslo klubo deleguotas Andrius Dagys.

 

S. Meliūno nuotraukos.

 

6

8

 

14

 

18

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“).